FARKLI OLMAK İÇİN FARKLI DÜŞÜNDÜK


 Günümüz insanı ne yazık ki her birinden binlerce üretilen fabrikasyon ürünleri tüketmek zorunda bırakılıyor.

 T'SiGN olarak her bireyin kendini ifade edebilme özgürlüğünü yeniden canlandırmak istedik.

T'SiGN’ın estetik, kaliteli ve aynı zamanda özgün bir tasarım için heyecan duyan, her tasarımın kişiye özel olmasını hayal eden bir marka olmasını istedik. Herkesin sahip olduğundan farklı olan T'SiGN’a özel ürünleri sizlerle buluşturmak için 2012 Aralık ayında yola çıktık.

Ürettiğimiz tasarım ürünlerinin her biri tek tek elde boyanmaktadır. Bu nedenle desenler aynı olsa bile her biri diğerinden farklıdır, tektir ve sadece size özeldir.

Basic ürünlerde ise mümkün olan en kaliteli ipliklerden örülen kumaşlarla üretilen basic tişörtleri günün her saatinde çok rahat kullanarak kendinizi rahat ve mutlu hissedeceksiniz.

 

MİLYARLARCA İNSANIN YAŞADIĞI DÜNYAMIZDA, SİZİN ZEVKİNİZİ İFADE EDEN 

T'SiGN ÜRÜNLERİNİ EN MUTLU GÜNLERİNİZDE KULLANMANIZI DİLİYORUZ. 


   T'SiGN, Tayfur Düzağaç'ın moda sektöründeki en bilinen ve tercih edilen  (Beymen Club, Esprit, Marks & Spencer, Mavi Jeans, Damat Tween, Bilsar ve Beymen)  markalarında  uzun yıllar süren üretim, satın alma, tasarım ve marka yönetim deneyimlerinin bir sonucu olarak yaratılmış özgün bir markadır. 


ÖZGÜN TASARIMLAR

T'SiGN tasarım ürünleri farklı, özgün ve tektir. Her bir tasarımın kendine ait bir öyküsü ve çıkış noktası vardır. Çizim aşamasında baskı, şablon ve benzeri çoğaltıcı teknikler kullanılmadığı için sadece size özeldir.


KALİTELİ VE SAĞLIKLI

Kullandığınızda sizi mutlu edecek ürünler üretebilmek için çok çalıştık. Bu yüzden tüm detaylara özen gösteriyoruz;

- Tasarım ürünlerinde ve basic tişörtlerimizde kullandığımız kumaşlar 1. sınıf  örme kumaşlardır. Detaylı ürün ve kullanım bilgisini ürün sayfalarında bulabilirsiniz.

- Tasarım tişörtlerimizin desenlerinin hepsi tek tek elde boyanmaktadır.

- Ürünlerin çiziminde kullanılan boyalar Avrupa Birliği güvenlik sertifikalı boyalar olup su bazlıdır. İçeriğinde insan sağlığına ve doğamıza zararlı her hangi bir madde yoktur.

 

İADE GARANTİSİ

T'SiGN'ı severek kullanmanız ve ürünlerimizden memnun kalmanız bizim için çok önemli; memnun kalmadığınız durumda, eğer sizin için özel sipariş değilse, 14 gün içinde satın aldığınız ürünümüzü iade edebilirsiniz, detaylı bilgiye kullanım şartları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Güvenli alışveriş için tüm satınalma işlemleri sırasında SSL kullanıyoruz. T'SiGN, alışveriş sırasında hiç bir şekilde kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi saklamıyor ve 3. kişilerle paylaşmıyor, daha fazla bilgi için tıklayabilirsiniz.

 

MARKA KORUMA

T'SiGN, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş ve tüm hakları koruma altında olan bir markadır. Marka tasarımı, logo, ürün tasarımları, desen tasarımları, web sitesi tasarımı, ürün görselleri, ürün videoları ve metinler T'SiGN markasına aittir ve izinsiz kullanılamaz.

Tüm ürün tasarımlarımız tescillidir. İzinsiz herhangi bir kullanım halinde T'SiGN yasal haklarını kullanacaktır.


DETAİL TEKSTİL Danışmanlık İç ve Dış Ticaret - Çelebi Deresi Sk. No.21/2 Yeniköy/Sarıyer - İstanbul  Tel: 0546 22 87446