TESLIMAT

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapıyoruz.

Kargo ücreti ne kadar?

Belirli bir tutar üzerindeki gönderilerde kargo ücretsizdir, bu tutarın altındaki ürünlerde kargo ücreti faturaya eklenmektedir.

Kaç günde ulaşır?

Stoktaki ürünlerimizden satın aldıysanız en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediliyor, size özel çalışılmasını istediğiniz ürünlerde ise yaklaşık 15 gün içerisinde ürün hazırlanarak kargoya teslimi gerçekleşiyor. Normal şartlarda Marmara Bölgesi ve komşu bölgelere 1-2 gün içerisinde, diğer bölgelere 2-3 gün içerisinde adresinize teslimat yapılıyor.

Uluslararası gönderi yapıyor musunuz?

Şu an için maalesef yurt dışı gönderi yapmıyoruz. Yurt dışı gönderi yapılacağı zaman sizlere e-mail yoluyla haber vereceğiz.

 

İADE & ÜRÜN DEĞİŞİMİ

İade süresi ne kadardır?

T'SIGN kullanıcılarına %100 iade garantisi veriyor. Hangi sebeple olursa olsun satın aldığınız ve kullanmadığınız  ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sitede satışta yer alan ürünler dışında özel sipariş verilerek desen çizdirilen ürünlerde ise iade kabul edilmemektedir.

İade prosedürü nasıl işliyor?

Ürünü iade etmek istediğinizde info@TSiGN.com.tr  adresine size verdiğimiz sipariş numaranızı konu başlığına yazarak iade talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve müşteri hizmetlerinden “iade onayı” talep etmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler ne yazık ki işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bize göndermeniz gerekmektedir.

Satın alma sırasında fatura şirket adına kesildi ise, iade sırasında da ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ürünle birlikte gönderilmelidir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + kdv şeklinde) kesilmesi gerekmektedir. İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılarak, ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesap bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap bilgileri faturanızdaki isme ait olmalıdır. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu/ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi maalesef kabul edilmemektedir. Gelen ürün öncelikle incelenir ve gerekir ise test edilir. Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilmez. Ürün, iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemlerin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

Beden değişimi nasıl yapılabiliyor?

Basic ürünlerimizden satın aldıysanız beden değişimi için bize e-mail aracılığı ile ulaşın. Elimizde değiştirmek istediğiniz bedende ürün var ise size yine e-mail aracılığı ile beden değişimine onay verilecektir. Onaydan sonra gidiş-geliş kargo ücretini karşılamanız halinde istediğiniz bedende değişim yapılabilecek.

Üzerinde desen çalışması yapılmış bir ürünün beden değişimi içinse bu ürünlerin her biri ayrı çizildiğinden aynı ürünün başka bedeni sitemizde yer almayabilir. Ancak ürünü aldıktan sonra yıkamadan ve giymeden değişim yapmak isterseniz gidiş-dönüş kargo ücretini karşılamanız halinde, değiştirilmek istenen ürün incelenmekte ve yeniden satışına engel bir durum olmadığı onaylanmakta ve stoklarımızda bulunan, sizin seçeceğiniz eşdeğer bir ürün sizlere ulaştırılmaktadır.